Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

۱۰ ناک اوت برتر مایک تایسون

ناک اوت های مایک تایسون

ناک اوت های برتر Mike Tyson

مایک تایسون قطعا یکی از بهترین بوکسور های تاریخ جهان است. تایسون معروف است به ناک اوت های بسیار قوی و البته تعداد این knockout ها هم کم نیست. در طول بوکس حرفه ای تایسون از ۵۰ برد ایشون ۴۴ ناک اوت داشته که این خود از قدرت بسیار بالای این بوکسور در ناک اوت کردن حریف ها داره . تایسون یک فایتر به تمام معنا بود و وقتی با مشت های آهنین به حریف حمله می کرد قطعا با ناک اوت همراه بود.

 

mike-tyson-vs-buster-mathis

از بازیهای دیدنی مایک تایسون میشه به مبارزه او با Buster Mathis اشاره کرد. این مبارزه در ۱۶ دسامبر ۱۹۹۵ در شهر نیویورک آمریکا برگزار شد . تایسون در این مسابقه بعد از مدت سه سال حبس از زندان آزاد شده بود و توانست حریف خودش رو در راند سوم ناک اوت کند. با برنده شدن این مسابقه تایسون تونست مقام اولی خودش رو در مسابقات سنگین وزن دوباره برگردونه و به جایگاه اصلی خودش برسه .

 

در مبارزه او با Tillman که در سال ۱۹۹۰ در ایالت نوادا برگزار شد وقتی بوکس شروع شد Tillman بسیار ضعیف تر از تایسون خودش رو نشون داد و با چند ضربه به روی زمین افتاد. این اتفاق در راند اول و زمانی که تنها ۲۵ ثانیه به پایان راند مونده بود افتاد و تایسون توانست با یک هوک راست سنگین تیلمن رو از پا در بیاره .

 

ناک اوت زیبای بعدی رو میتونیم به بازی تایسون و frank bruno انگلیسی اشاره کنیم که در سال ۱۹۸۹ در امریکا برگزار شد . مبارزه بین این دو نفر بسیار سرعتی بود و بسیار قوی کار می کردند تا جایی که Bruno توسط هوک راست تایسون ناک دان شد اما طی ۴ شماره از جاش بلند شد و ادامه داد. اما در راند دوم تایسون حریف رو گوشه رینگ گیر آورد و مشت های سنگین خودش رو به حریف وارد کرد تا جایی که داور تشخیص ناک اوت شدن Frank bruno رو داد و بازی رو متوقف کرد.

 

mike-tyson-michael-spinks

رتبه یک ناک اوت های تایسون به مبارزه او با Michael Spinks امریکایی میرسه . این مبارزه علاوه بر زیبایی ، عوامل دیگه ای هم داشت که باعث بسیار مهم شدن این knock out میشد. تایسون در آن زمان با ۳۴ برد که ۳۰ تای اونها ناک اوت بود و مایکل اسپنکس با ۳۱ برد که ۲۱ آنها ناک اوت بود دو مبارز شکست ناپذیر بودند و بدون هیچ باختی این رکورد رو ادامه میدادند و به اصطلاح undefeated بودند. به علاوه به خاطر اهمیتی که این مسابقه داشت ، جایزه اون مبلغ ۷۰ میلیون دلار بود که مبلغ بسیار زیادی محسوب میشد چون کل درآمد تایسون از مسابقات تا اون موقع ۲۰ میلیون دلار و اسپینکس ۱۳ میلیون دلار بود . با همه این توصیفات و حساسیت بازی ، تایسون توانست تنها بعد از گذشت ۹۱ ثانیه حریف رو ناک اوت کنه و به همه حرف ها پایان بده .

بعد از این بازی Spinks اعلام کرد که این آخرین مبارزه من خواهد بود و بوکس را به طور کامل کنار گذاشت. او نتوانست این باخت را بپذیرد و به کار خودش ادامه نداد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین ضربات ترکیبی بوکس

بهترین ضربات ترکیبی بوکس

چگونه یک فایتر عالی شویم

چگونه یک فایتر عالی شویم

وسایل باشگاه بوکس

وسایل باشگاه بوکس

بوکس حرفه ای

بوکس حرفه ای

آموزش بوکس

آموزش بوکس

کمربند های تکواندو

کمربند های تکواندو

چگونه بدن بوکسوری بسازیم

چگونه بدن بوکسوری بسازیم

تمرینات بوکس

تمرینات بوکس

فرق بوکس و کیک بوکس

فرق بوکس و کیک بوکس

افزایش قدرت مشت با دمبل

افزایش قدرت مشت با دمبل

آموزش بوکس دوبله فارسی

آموزش بوکس دوبله فارسی

آموزش بوکس فارسی

آموزش بوکس فارسی

آموزش بوکس در خانه

آموزش بوکس در خانه

تور والیبال

ارتفاع تور والیبال

کیک بوکس بهتره یا بوکس

کیک بوکس بهتره یا بوکس

کیک بوکس چیست

کیک بوکس چیست