آیا افزایش قد با ورزش امکان پذیر است؟ راه های افزایش قد بطور طبیعی

افزایش قد با ورزش

افزایش قد با ورزش

افزایش قد با ورزش

 

آموزش افزایش قد با ورزش

مشکلات کوتاهی قد بیش از چند دهه است که خیلی از آقایان و خانم ها درگیر آن هستند و سعی در افزایش قد به هر طریقی که امکان دارد تن میدهند آیا افزایش قد با ورزش امکان دارد ؟! یا میتوانیم با رژیم غذایی درست و مناسب به رشد قد خودمان کمک کنیم.و در آخر میشود با عمل جراحی به قد دلخواه خودمان برسیم و خیلی از سوالات و ابهامات که در مورد افزایش قد وجود دارد را پاسخ خواهیم داد.

برای شروع لازم است بدانیم از چه سنی دیگر بدن استخوان سازی و رشد نمیکند طبق تحقیقات و آزمایشات انجام شده عمدتا در آقایان سن ۲۲ سالگی و در خانم ها ۱۸ سالگی پایان رشد قدی است.اما این موضوع ۱۰۰% نیست و به خیلی از مسائل از جمله ژنتیک بستگی دارد.

چه راه هایی میتواند به افزایش قد کمک کند.۲ راه طبیعی وجود دارد : ۱-ورزش ۲- تغذیه

برای افزایش قد با ورزش باید بدانید چه نوع ورزش و حرکاتی برای افزایش قد مناسب هستند.ورزش هایی که در آن پرش و کشش وجود داشته باشد چون پریدن باعث کشیده شدن عضلات بدن از جمله پاها میشود همچنین حرکات کششی دست و پا بسیار مفید هستند.برای مثال ورزش های : بسکتبال ، والیبال ، شنا و ورزش هایی که در آن تمرینات کششی زیاد داشته باشد.

شنا یکی از مناسب ترین ورزش ها است در کل شنا تمام عضلات حرکتی را درگیر میکند.و باعث کشیدن شدن عضلات و انعطاف پذیری بدن را افزایش میدهد و همچنین سلول های درون بدن را تحریک میکند و بطور طبیعی قد افزایش خواهد یافت.

بارفیکس یکی از مفیدترین ورزش های کششی بالا تنه است که شانه ها و دست ها را تقویت و باعث افزایش سایز در آنها میشود.

رساندن نوک انگشتان دست به انگشتان پا بصورتی که کشش در ناحیه پشت ، عضلات دست و پاها احساس شود و بهتر است برای شروع زیاد فشار نیاورید و سعی کنید در طول زمان نوک انگشتان دست و پا را بهم برسانید.

حرکت پل یکی از ورزش های کششی در حالت خوابیده است شما باید زانوهایتان را خم کنید و پاهایتان را به اندازه عرض شانه از هم جدا کنید و در آخر باسن خود را به سمت بالا حرکت دهید و به آرامی به پایین برگردانید و در این حرکت دم و بازدم را هم انجام دهید.

طناب زدن هم یکی از عوامل اثرگذار در افزایش قد است فقط کافیست به طور منظم در برنامه روزانه خودتان آنرا داشته باشید و دقت کنید هنگام پریدن با پنجه پا روی زمین برگردید.

باز و بسته کردن پاها در حالت خوابیده شما در این حالت یکبار پای راست و یکبار پای چپ را در مقابل سینه خود توسط دستانتان برای ۵ ثانیه نگه میدارید و این عمل را چندین مرتبه تکرار میکنید در این ورزش حرکتی عضلات لگن ، پاها درگیر میشوند.