Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

آموزش بوکس

آموزش بوکس

آموزش بوکس که به صورت کاملا حرفه ای در سایت ورزشکار قرار داده شده است میتواند مکمل بسیار مفیدی برای باشگاه رفتن شما باشد. در ورزش بوکس ابتدا باید افراد به این ورزش علاقمند شوند و این جز با دانستن در مورد آن ممکن نیست. همچنین برای اینکه ورزشکاران تازه وارد ضربات و تکنیک ها را اشتباه نزنند، میتوانند از آموزش های رایگان و غیر رایگان ما استفاده کنند. دلیل دیگری که آموزش بوکس میتواند برای شما بسیار مفید باشد این است که ما سعی میکنیم تمام نکات مهم و حتی کوچک را که اساتید بوکس برتر جهان به آنها اشاره کرده اند را برای شما بیان کنیم تا پیشرفت را در بوکسورهای عزیز کشورمان مشاهده نمائیم.

نکات بوکس :

در ابتدا پیشنهاد میکنیم که مقاله نکات بوکس را مطالعه نمائید. در این مقاله به نکات مهمی اشاره میشود که شاید در باشگاه یا تمرینات کمتر به آن توجه کنید. یکی از مسائلی که حتما یک بوکسور باید بداند این است که در حین تمرین بدن او میزان زیادی آب از دست میدهد ، پس باید در حین تمرین یا بعد از تمرین آب از دست رفته از طریق تعریق را جبران کند. میزان آب نوشیدن هم بستگی به خود ورزشکار دارد. خود بوکسور با توجه به تجربه و شناختی که از بدن خود دارد میتواند متوجه شود که چقدر و چه زمانی باید آب بنوشد تا در حین تمرین و بعد از آن احساس ضعف و بی حالی نکند.

ضربات بوکس :

در ورزش بوکس دو ورزشکار باید با استفاده از ضربات دست به سر و بدن حریف ضربه وارد کنند و او را شکست دهند. تکنیک این ضربات و نحوه انجام دادن آنها بسیار مهم است. شما به عنوان یک بوکسور نمی تواند هر طوری که میخواهید ضربه بزنید. ابتدا باید نکات و نحوه انجام ضربه را به طور کامل و دقیق یاد بگیرید و سپس تمرین کنید و از آنها استفاده نمائید. در بوکس ما ضربات مستقیم ، آپرکات و هوک داریم که هر کدام در جایگاه خود میتواند حریف را از پای در بیاورد.

ضربه هوک به ضربه ای گفته میشود که دست مانند سر قلاب می شود و از طرفین میتوانید به سر حریف ضربه بزنید. هوک دو نوع اروپایی و آمریکایی دارد که هر کدام دارای مزیت ها و معایب خاص خود می باشد که در ضربه هوک به طور کامل به همراه ویدئو توضیح داده شده .

گارد بوکس :

در آموزش بوکس نحوه گرفتن گارد اهمیت ویژه ای دارد. بوکسورها برای جلوگیری از ضربات حریف دست های خود را برای محافظت از سر و صورت به جلوی صورت می گیرند و به حریف اجازه نمی دهند که ضربه بزنند. پس به محافظت از خود توسط دست ها در برابر ضربه حریف گارد می گویند که انواع مختلفی دارد. بعضی از بوکسورها گارد بسته ای دارند و بعضی دیگر گارد باز که بر اساس مهارت بوکسور و همچنین سبک بوکسور میتواند هر کدام از مدل ها را که میخواهد انتخاب کند.

وسایل مورد نیاز بوکس :

شما وقتی میخواهید آموزش بوکس ببینید، اگر در خانه توسط آموزش های ویدئویی ما میخواهید این کار را انجام دهید به وسیله خاصی احتیاج ندارید. اما اگر به باشگاه می روید احتیاج به کفش بوکس ، دستکش بوکس ، محافظ لثه و محافظ سر احتیاج دارید که البته کلاه بوکس در خیلی از باشگاه ها مورد نیاز نمی باشد و مربیان علاقه ای به استفاده از کلاه ندارند. ورزش بوکس احتیاج به وسایل خاصی ندارد و نسبت به سایر ورزشها بسیار ارزانتر است. به این دلیل که حتما احتیاج نیست لباس خاصی را بخرید و معمولا در باشگاه کار با یک دستکش و محافظ لثه راه می افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین ضربات ترکیبی بوکس

بهترین ضربات ترکیبی بوکس

چگونه یک فایتر عالی شویم

چگونه یک فایتر عالی شویم

وسایل باشگاه بوکس

وسایل باشگاه بوکس

بوکس حرفه ای

بوکس حرفه ای

آموزش بوکس

آموزش بوکس

کمربند های تکواندو

کمربند های تکواندو

چگونه بدن بوکسوری بسازیم

چگونه بدن بوکسوری بسازیم

تمرینات بوکس

تمرینات بوکس

فرق بوکس و کیک بوکس

فرق بوکس و کیک بوکس

افزایش قدرت مشت با دمبل

افزایش قدرت مشت با دمبل

آموزش بوکس دوبله فارسی

آموزش بوکس دوبله فارسی

آموزش بوکس فارسی

آموزش بوکس فارسی

آموزش بوکس در خانه

آموزش بوکس در خانه

تور والیبال

ارتفاع تور والیبال

کیک بوکس بهتره یا بوکس

کیک بوکس بهتره یا بوکس

کیک بوکس چیست

کیک بوکس چیست