PowerPack Mini Cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

100% Secure Checkout!

تمرینات تکواندو

تمرینات تکواندو

تمرینات تکواندو مانند تمامی ورزشهای دیگر باید به شکل اصولی انجام شود و شما باید عضلات درگیر در این ورزش را بشناسید و آنها را تقویت کنید. به همین منظور در این مقاله برای شما لیست تمریناتی که برای ورزش تکواندو باید انجام دهید را آورده ایم .

گرم کردن :

قبل از ورزش کردن و سنگین کردن تمرینات حتما شروع به گرم کردن کنید. گرم کردن باعث میشود تا عضلات شما نگیرد و آسیب نبیند. گرم کردن میتواند شامل طناب زدن ، حرکت پروانه ، دیویدن آهسته و … باشد که با توجه به شرایط محیطی خود اینکه در باشگاه هستید یا در منزل تمرین می کنید میتواند متفاوت باشد.

حرکات کششی :

بعد از گرم کردن بدن حتما حرکات کششی را به صورت آرام و ساده انجام دهید تا عضلات شما آماده تمرینات سنگین تر شوند. به هیچ وجه پیشنهاد نمیشود که عضلات را که در حالت عادی هستند به طور یکدفعه وارد مرحله سخت تمرین بکنید پس حتما حرکات کششی را جدی بگیرید. میتوانید از کشیدن بدن به طرفین و یا به سمت بالا استفاده کنید و دستها و پاها را کمی بکشید تا ماهیچه ها آماده تر شوند.

تمرینات انعطاف :

یکی از نیازهای ورزش تکواندو ، انعطاف بدن می باشد مخصوصا در قسمت پاها. شما باید بتوانید پای خود را به سر حریف برسانید پس نیازمند این هستید که انعطاف بدنی بالایی داشته باشید. پس در تمرینات خود حتما قسمتی را برای انعطاف پاهای خود داشته باشید. ۱۸۰ زدن یکی از نیازهای یک ورزشکار حرفه ای در رشته تکواندو می باشد و این کار نیازمند تمرینات بسیار زیادی است تا بتوانید به این درجه از انعطاف بدنی برسید. انعطاف بدنی باعث میشود مهارت شما در ضربات تکواندو بالا برود و تسلط بیشتری در ضربات پا داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور والیبال

تور والیبال

کیک بوکس بهتره یا بوکس

کیک بوکس بهتره یا بوکس

کیک بوکس چیست

کیک بوکس چیست

طریقه بستن باند بوکس حرفه ای

طریقه بستن باند بوکس حرفه ای

تکواندو چند دان دارد

تکواندو چند دان دارد

کاراته شوتوکان

کاراته شوتوکان چیست

فیتنس در منزل

فیتنس در منزل

بدنسازی حجمی

بدنسازی حجمی

نقاط حساس در دفاع شخصی

نقاط حساس بدن در دفاع شخصی

بیوگرافی کای گرین

بیوگرافی کای گرین

افزایش قدرت بدنی با 20 دقیقه تمرین

افزایش قدرت بدنی با تمرین

بدنسازی انگیزشی

بدنسازی انگیزشی

موی تای بانوان

موی تای بانوان چیست

بدنسازی-پا

بدنسازی پا

تمرینات تکواندو

تمرینات تکواندو

سلاح های نینجا

سلاح های نینجا