PowerPack Mini Cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

100% Secure Checkout!

سلاح های نینجا

سلاح های نینجا

بهترین سلاح های نینجا و خطرناک ترین و کشنده ترین آنها کدام است. نینجاها که گروهی بودند که با استفاده از سلاح های ابتکاری خود توانستند یک ورزش جدید را بوجود بیاورند ، امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده اند. نینجاها با حرکات خارق العاده ای که انجام می دهند میتوانند همه را حیرت زده کنند. یکی از نقاط قوت نینجاها سلاح های آنها است که اغلب کشنده می باشند. در این مقاله میخواهیم لیستی از خطرناک ترین و بهترین سلاح های نینجاها را بررسی کنیم.

۱- shuriken :

از جمله معروف ترین سلاح های نینجاها شوریکن می باشد که در واقع تیغ هایی مانند ستاره طراحی شده است که بسیار نیز تیز می باشند. نینجاها با تمرین زیاد میتوانند آنها را دقیق به هدف بزنند و برای کشتن مخفی دشمن از این سلاح کشنده استفاده می کردند که با پرتاب کردن به نقاط حساس مثل گردن ، سینه و سر میتوانستند حریف را از بین ببرند. پرتاب شوریکن تبحر خاصی میخواهد و هر کسی نمی تواند به خوبی آن را از فاصله دور پرتاب کند و به هدف بزند.

۲- Fukiya :

این سلاح نیز از سلاح های دوربرد است و میتوان از آن فاصله دور و بدون اینکه دشمن متوجه شود توسط نینجاها مورد استفاده قرار بگیرد. این سلاح به شکل یک فلوت ساخته شده که تیرهای سمی در آن قرار می گیرند و با فوت سریع میتوان آنها را به سمت دشمن پرتاب کرد که به دلیل سمی بودن آن با برخورد به بدن دشمن میتواند در کمترین زمان ممکن او را از پای در بیاورد. معمولا از این نوع سلاح ها قبل از نبرد تن به تن و برای کم کردن تعداد دشمنان استفاده میشود.

۳- katana :

کاتانا شمشیر معروف نینجاها می باشد که به وسیله آن مبارزه تن به تن می کنند. نینجاها علاوه بر استفاده از سلاح های خاص و مخفی خود ، در استفاده از شمشیر نیز تبحر خاصی دارند و شمشیرزن های ماهری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور والیبال

تور والیبال

کیک بوکس بهتره یا بوکس

کیک بوکس بهتره یا بوکس

کیک بوکس چیست

کیک بوکس چیست

طریقه بستن باند بوکس حرفه ای

طریقه بستن باند بوکس حرفه ای

تکواندو چند دان دارد

تکواندو چند دان دارد

کاراته شوتوکان

کاراته شوتوکان چیست

فیتنس در منزل

فیتنس در منزل

بدنسازی حجمی

بدنسازی حجمی

نقاط حساس در دفاع شخصی

نقاط حساس بدن در دفاع شخصی

بیوگرافی کای گرین

بیوگرافی کای گرین

افزایش قدرت بدنی با 20 دقیقه تمرین

افزایش قدرت بدنی با تمرین

بدنسازی انگیزشی

بدنسازی انگیزشی

موی تای بانوان

موی تای بانوان چیست

بدنسازی-پا

بدنسازی پا

تمرینات تکواندو

تمرینات تکواندو

سلاح های نینجا

سلاح های نینجا