Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

چگونه بدن بوکسوری بسازیم

چگونه بدن بوکسوری بسازیم

حتما شما هم به این فکر افتاده اید که چگونه بدن بوکسوری بسازیم و چه تمریناتی برای رسیدن به یک بدن آماده و ساخته شده لازم است. بوکسورها معمولا بدن های خشک و عضلانی دارند و بر خلاف بدن های حجیم رشته بدنسازی ، علاوه بر زیبایی ، قدرت و سرعت را نیز افزایش می دهد. در ابتدا این نکته را توجه کنید که در هر وضعیت بدنی که باشید میتوانید به یک بدن بوکسوری عالی برسید پس اگر وزن بالایی دارید یا تناسب اندام مناسبی ندارید اصلا نا امید نشوید که یک بدن بوکسوری منتظر شما خواهد بود البته به شرطی که تمرینات را انجام دهید.

طناب زدن :

یکی از اصلی ترین تمرینات برای رسیدن به بدن بوکسوری طناب زدن است. این تمرین برای بسیاری ممکن است ساده و پیش پا افتاده به نظر بیاید اما تاثیرات شگفت انگیزی را به دنبال دارد. شما میتوانید با خرید یک طناب ورزشی که خیلی هم ارزان هست و تمرین کردن روزانه به اندام مناسب خود برسید. با توجه به آمادگی جسمانی خودتون تعداد طناب را باید در نظر بگیرید اما پیشنهاد ما این است که تا وقتی عرق نریختید و حسابی خسته نشدید دست از طناب زدن بر ندارید و با فکر کردن به بدن بوکسوری که منتظر شما است ، طناب زدن خودتون رو در طول تمرین بیشتر و بیشتر کنید.

طناب زدن علاوه بر سوزاندن کالری و کم کردن چربی های بدن شما ، باعث افزایش قدرت در ساق پا و ساعد دست نیز میشود و همچنین تمرین مناسبی برای هماهنگی عصب عضله می باشد.

دویدن :

یکی از روتین های بوکسورها معمولا دویدن صبح گاهی است. دویدن علاوه بر نشاطی که برای فعالیت های روزانه به شما میدهد ، باعث میشود تا بدن شما به بدن بوکسوری تبدیل شود. دویدن نیز مانند طناب زدن کالری زیادی را می سوزاند و باعث میشود که چربی های بدن شما آب شود و عضلات شما نمایان شوند. علاوه بر این دویدن یکی از تمرینات مهم تنفس می باشد که باعث میشود نفس چاق داشته باشید.

کیسه بوکس زدن :

کیسه زدن نیز از تمرینات مهمی است که همه بوکسورها انجام می دهند و نتیجه آن داشتن بدن بوکسوری و آماده است. اینکار باعث میشود تا دست های شما قوی شود و علاوه بر آن قدرت و سرعت مشت شما نیز افزایش پیدا کند. توجه داشته باشید که کیسه زدن حتما باید به روش اصولی و درست انجام شود وگرنه باعث آسیب رساندن به خودتان می شوید.

تمرینات شکم :

شما بعد از اینکه چربی های خود را با تمرینات دیگر مثل طناب زدن و دویدن آب کردید ، حالا نیاز دارید تا عضله سازی کنید. از آنجایی که شکم تخت و شش تکه قسمت مهمی از یک بدن بوکسوری می باشد ، پس باید برای شکم خود وقت بگذارید و تمرینات شکم را کامل انجام دهید. هر تمرین شکم برای قسمتی از آن می باشد پس شما باید پهلوها ، بالا و زیر شکم و قسمت وسط شکم را با تمرینات مربوط به آن تقویت کنید تا شکم شش تکه پیدا کنید.

تمرین با وزنه :

برای عضله سازی دست ها ، سرشانه و سینه شما نیاز به کار با وزنه دارید. البته میتوانید از وزنه های سبک تر استفاده کنید تا سرعت دستهای شما کم نشود و عضله سازی را همزمان داشته باشید. کار با وزنه یکی از نیازهای ساختن یک بدن بوکسوری آماده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین ضربات ترکیبی بوکس

بهترین ضربات ترکیبی بوکس

چگونه یک فایتر عالی شویم

چگونه یک فایتر عالی شویم

وسایل باشگاه بوکس

وسایل باشگاه بوکس

بوکس حرفه ای

بوکس حرفه ای

آموزش بوکس

آموزش بوکس

کمربند های تکواندو

کمربند های تکواندو

چگونه بدن بوکسوری بسازیم

چگونه بدن بوکسوری بسازیم

تمرینات بوکس

تمرینات بوکس

فرق بوکس و کیک بوکس

فرق بوکس و کیک بوکس

افزایش قدرت مشت با دمبل

افزایش قدرت مشت با دمبل

آموزش بوکس دوبله فارسی

آموزش بوکس دوبله فارسی

آموزش بوکس فارسی

آموزش بوکس فارسی

آموزش بوکس در خانه

آموزش بوکس در خانه

تور والیبال

ارتفاع تور والیبال

کیک بوکس بهتره یا بوکس

کیک بوکس بهتره یا بوکس

کیک بوکس چیست

کیک بوکس چیست